5 Haziran 2015 Cuma

KVBT 9.Tur 4. Gün | Başka Dilde Aşk - Mia Sheridan | Karakter Tanıtımı


   Turumuzun 4.gününden herkese merhaba! Bugün Başka Dilde Aşk'ın karakterlerini yakından tanıyacağız.

    Bree Prescott: Sevdiğim sayılı kadın karakterlerdendi. En sevdiğim yanı kararlı karakteriydi. İstediğinin peşinden gitmesi çok güzeldi. Aklı beş karış havada olan kızlardan değildi. Hataları mutlaka ki olsa da genel olarak ölçüyü kaçırmadı.

    Archer Hale: Hmm... Archer. Sanırım pek söze gerek yok. Kusurlarıyla kusursuz olan bir karakter o. Güçlü olsa da her insan gibi zaman zaman yardıma ihtiyacı olan biri. Sevgisini harika bir biçimde hissettirebilen nadir insanlardan. Bree için yapamayacağı şeyin olmaması ise fedakarlığının kanıtı.

   Travis Hale: Pek iyi biri sayılmaz. Oldukça bencil ve istediği olmadığında sinirlenen biri. Okuyanları malum yerde nefret ettirse de içinde saf nefret olan biri değil. Sadece kendi çıkar ve istekleri doğrultusunda hareket eden biri. ( Tamam belki biraz kötü olabilir.)

   Tori Hale: İşte içi saf nefretle dolu olan biri. Kitap boyunca çok fazla yeri olmasa da son noktayı koymaya niyetli gibi görünüyor. (Spoiler vermeme çabaları)

   Connor Hale: Başlangıçta görülene göre Archer'ın amcası, Victoria'nın eşi ve tabii Travis'in de babası. Archer'ın annesine aşık olduğunu zaten en başta görüyoruz. Kitapta karakterine dair pek bir iz yok. Lakin Archer'ı yürekten sevdiğini biliyoruz.

Olayın gidişatını etkileyen karakterleri yazmaya özen gösterdim.
Son olarak Başka Dilde Aşk biri facebook (tık tık) biri rafflecopterdan (tık tık) olmak üzere 2 kişiye hediye. Katılmadıysanız acele edin.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder