16 Ağustos 2015 Pazar

KVBT 10.Tur 4.Gün | Sağdıç - J.L. Armentrout | Karakter Tanıtımı + Çekiliş


   Turumuzun son günüden herkese merhaba!
   Bugün kitabımızın karakterlerini daha yakından tanıyacağız. Fazla uzatmak istemiyorum. Hemen başlayalım:)
167 sayfalık mini mini bir kitap olduğu için karakterlerle etkileşime giremedim. Başkarakterleri de sevemedim ne yazık ki.

    Madison Daniels: Çocukluğundan beri Chase aşık. Yani aşkından kolay vazgeçmiyor. Tabii Chase Maddie'yi çoktan gözden çıkarınca Madison'da onu unutmayı denemiş, bunun için başka çocuklarla randevulara çıkmış fakat pek başarılı olamamış. Kolay tav oluyor. İnsan azıcık ağırdan alır. Kendisi ne yazık ki sevdiğim kadın karakterler arasına giremedi.

   Chase Gamble: Gamble kardeşlerin en çapkın ve en yaramazı. Babası gibi olmaktan çok korkuyor çünkü babası, annesine çok zor günler yaşatmış. Fakat hem babası gibi olmaktan korkarken hem de bu kadar çapkın olması biraz tuhaftı. Madison'u seviyor ancak onu çoktan gözden çıkarmış. Çünkü hem en yakın arkadaşının kız kardeşi, hem de onu incitmek istemiyor.

   Chad Gamble: Chase'in abilerinden biri. Aslında Gumble ailesinin en çapkını olmasına rağmen herkes Chase'i daha çapkın olarak biliyor. Zavallı Chase... Bu kitapta en sevdiğim karakter Chad'di sanırım. Chase'e verdiği tavsiyelerle ve kurduğu cümlelerle kalbimi kazanmayı başardı.

   Mitch Daniels: Kitapta ondan çok bahsedilmese de iyi biri olarak karşımıza çıkıyor. Madison'un mutlu olmasını istiyor ve bu konuda Chase'e de güveniyor. Madison ve Chase ikilisinin yakınlaşması da Mitch ve Lissa'nın düğünü sayesinde yakınlaşıyor. Eh... Düğünde keramet varmış.

   Lissa Daniels: Yine kitapta fazla yer verilmeyen bir karakter. Mitch'in müstakbel yeni karısı. Sarışın, güzel... Ben Lissa'yı sevdim. Neden bilemem ama kanım ısındı bu kıza.


  Bu karakterler haricinde Madison'un anne ve babası da çok hoş karakterlerdi. Annesinin, Chase ve Maddy'nin birlikte olmasını istemesi, babasının daha koruyucu olması kitaptaki hoş detaylardı.

Eğer Sağdıç çekilişimize katılmadıysanız acele edin ve buraya tıklayın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder