28 Ağustos 2015 Cuma

KVBT 11.Tur 5.Gün | Hiç Hesapta Yokken- Sydney Landon | Karakter tanıtımıHiç Hesapta Yokken turumuzun son gününde karakterleri yakından tanıyacağız. Başlangıcı fazla uzatmadan başlayalım!

Suzy Denton: Tabii ki onunla başlayacağız. Hazırcevap, cesur giyimli, çatlak ve birazcık cadı karakterimiz. Her söylenene cevabı var. Danteller, deriler onun için yaratılmış. Ancak bu iddialı giyimi tamemen kendi için. Kitap boyunca zaman zaman yufka yüreğini de görüyoruz. Kendi ayaklarının üzerinde duran güçlü bir karakter.

Grayson Merimon: Yakışıklı, becerikli, maddi anlamda güçlü, nazik... Eh daha ne olsun? Şaka şaka Gray'de bunlardan çok daha fazalası var. Aslında kitaplarda sık sık karşılaştığımız karakterlerden. Ancak çoğu kitaptaki gibi -veya kardeşi Nick gibi- playboy bir tip değil. İlişkileri oluyor ve bitiyor. Ne istediğini -veya kimi- net olarak biliyor.

Nick Merimon: En sevdiğim karakter Nick'ti. Kitabın playboyu ve Gray'in erkek kardeşi. Komik bir karakter. Hem de cidden komik. Ne diyebilirim emin değilim. Kardeşine gerçekten önem veriyor. Beth'e de prenses demeye bayılıyor.

Beth Denton: Suzy'nin kız kardeşi ancak hiçbir şekilde ona benzemiyor. Geçmişte kilo problemleri yaşamış ancak şu an Suzy'yle aynı kiloda olarak bahsedilmiş. Güzel, ancak güzelliğinin farkında değil. Sürekli güzel olmadığını vurguluyor. Öyle ki Nick'in prenses demesini bile kasıtlı olarak denen bir ironi olarak görüyor. Sessiz, sakin ve sahne ışıklarını üzerine toplamaktan nefret ediyor.

Victoria Merimon: Gray'in annesi. Ancak anne olduğuna inanmak zor. Suzy'yle aralarında kişilik olarak inanılmaz bir benzerlik var. Çatlak, hazırcevap, giyimiyle cesur... Ve çok iyi bir anne. Çocuklarını kendi başlarına yetmeleri gerektiğine inandırarak yetiştirmiş. Bu nedenle evde 1 gün Nick ve Gray tüm aileye akşam yemeği hazırlarmış.

John Merimon: Gray ve Nick'in babası. İşte hırslı bir adama olsa da, eşinin yanında adeta bir kediye dönüşüyor.

Eğer hala çekilişe katılmadıysanız tıktık!!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder